Trening personalny

Trening personalny – ta oferta dedykowana jest dla osób zajętych, które nie mogą dostosować swojego wolnego czasu do regularnych spotkań grupowych oraz dla tych, którzy preferują zajęcia indywidualne lub w małych grupach do 5 osób. Niewątpliwą zaletą takich treningów jest indywidualne podejście instruktora do potrzeb i możliwości klienta.

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Państwa potrzeb. Rozpoczyna się  od wstępnego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia, odżywiania i dotychczasowej aktywności fizycznej, a także celów, które chce zrealizować klient poprzez trening personalny.

Na podstawie wywiadu jest tworzony specjalnie dla Państwa potrzeb plan treningowy. Instruktor dostosowuje plan treningu do Twoich konkretnych wymogów i możliwości. Podczas treningu instruktor czuwa nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń i technik KM, a w razie potrzeby eliminuje błędy.

Ciągle motywuje do wysiłku, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Na treningu personalnym  pilnujemy abyś maksymalnie wykorzystał każdą minutę Twojego cennego czasu.