Krav Maga dla kobiet

Przyjdź na trening KRAV MAGA i przekonaj się jak szybko można nauczyć się technik samoobrony, które mogą kiedyś uratować zdrowie lub życie Twoje lub twoich bliskich. Krav Maga to najskuteczniejsza samoobrona na świecie. Krav Maga ma za zadanie nauczyć zwykłych ludzi w jak najkrótszym czasie technik, które pozwolą  skutecznie obronić się w sytuacjach zagrożenia na ulicy i nie tylko.

Gwałty, napady, wyrwane torebki zdarzają się wszędzie, również w naszym mieście, na ulicach którymi chodzimy. Coraz częściej to kobiety są ofiarami napaści. Można pokusić się o stwierdzenie, że napastnicy upodobali je sobie jako ofiary agresji, gdyż nie stawiają one dużego oporu. W ciemnej uliczce, w konfrontacji z silniejszym i agresywnym mężczyzną, kobiety często stoją na straconej pozycji ponieważ nie wiedzą jak się obronić.

Napady, wyrwanie torebki, nie są najgorszymi rzeczami, które mogą się przydarzyć kobietom. Straty materialne, niczym nie mogą się równać urazom fizycznym i psychicznym powstałym w wyniku gwałtu czy innego ataku agresji. Wśród niektórych krążą opinie, że kobiety mogą się ich ustrzec poprzez unikanie niepewnych miejsc lub noszenie mniej wyzywających ubiorów.

Nic bardziej mylnego. Gwałty zdarzają się bez względu na porę dnia w każdym przedziale wiekowym i w każdej grupie społecznej. Wszystkie statystyki i badania świadczą, że nie ma takiego czegoś jak ”typowy gwałt” czy „typowa ofiara gwałtu”. Tego po prostu nie da się przewidzieć.

Bądź kobietą nowoczesną

Zadbaj o swój wygląd, kondycję i bezpieczeństwo!