Krav Maga Woman

Techniki Krav Maga dla kobiet zostały opracowane przez IKMF z powodu rosnącego popytu w ramach rozwiązań samoobrony Krav Maga utworzonych w różnych sektorach cywilnych. Techniki  samoobrony umożliwiają kobietom w każdym wieku, naukę w stosunkowo krótkim czasie, są one specjalnie przygotowane do zapewnienia  obronnych podczas ataku.

IKMF oferuje kursy Krav Maga dla kobiet; 3-4 godzinne seminarium, Trzy dniowe warsztaty  i pięcio dniowy Kurs Instruktora dla kobiet skierowany do certyfikowanych instruktorów IKMF. Krav Maga dla kobiet to trening radzenia  sobie z sytuacjami z kobiecej codzienności, zwraca uwagę na scenariusze  w których mogą pojawić się zagrożenie i uczą, systematycznie, jak utrzymać spokój, kontratakować i eliminować niebezpieczeństwo.

Krav Maga dla kobiet koncentruje się na scenariuszach napaści seksualnej, ponieważ jest głównym zagrożeniem dla kobiet. Ponieważ kwestia ta jest bardzo niepokojąca i czasami trudna do omówienia ,technik samoobrony dla kobiet obejmują również szkolenie emocjonalne, aby zapewnić kobietom zdolność do samoobrony, poprawić pewności siebie, a także wyzwolić niezbędną agresywność.  Techniki obronne zostały zmodyfikowane w celu dostosowania fizyczności i stan umysłu kobiet.

Dodatkowe kwestie zawarte w samoobronie dla kobiet mają do czynienia z iagresją w domu, ochrona osoby trzeciej (Ochrona dzieci) oraz wykorzystanie powszechnych przedmiotów (klucze, torebki itp), w samoobronie. Dla kobiet przygotowano odpowiednie materiały DVD. DVD jest przede wszystkim cennym narzędziem edukacyjnym dla kobiet, pozwalając im zobaczyć, na czym samoobrona polega.Techniki samoobrony dla kobiet mogą dosłownie uratować ci życie!

„Stay Away” to program samoobrony opracowany przez IKMF zaprojektowany specjalnie z kobiecego punktu widzenia fizycznego i psychicznego. Od 1997 roku, ponad 40000 kobiet z całego świata wzięło udział w tych seminariach z niewiarygodnym sukcesem. Od momentu powstania, program ten ewoluował, ale rdzeń pozostaje stały. Program porusza kwestie różnic między napastnikiem a kobietą; skupia się na wielkości damskiej, siły i kondycji psychicznej podczas bycia atakowaną. Program „Stay Away” :Nie ma większego daru który kobieta może dać sobie i swojej rodzinie, niż dar bezpieczeństwa!

Osoby uprawnione do prowadzenia treningów

Krav Maga dla kobiet -“Stay Away”

Zbigniew Kotowski
Zbigniew Kotowski
Marek Lach
Marek Lach
Marcin Gachewicz
Marcin Gachewicz
Mateusz Orczykowski
Mateusz Orczykowski
Leszek Sady
Leszek Sady
Łukasz Sołtys
Łukasz Sołtys
Piotr Nowicki
Piotr Nowicki
Lena Bielach
Lena Bielach
Łukasz Bielach
Łukasz Bielach
Dorota Bagińska
Dawid Niedojadło
Katarzyna Wojska
Piotr Kucharek
Marta Łukasiewicz
Andrzej Kuśmierczak